Звернення № 4537

#4537 створено 30 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Комбінатна, 6, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.462808260031, 30.585928950459
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2018

В РОБОТІ

Прошу надати відповідь, до компетеції якої організації належить прибирання території вул. Комбінатна, 6, Київ, Україна, 02000
Прошу зобов”язати відповідальну організацію прибрати несанкціоноване звалище сміття та повідомити про результат.

30.11.2018, 06:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2018, 06:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця