Звернення № 4536

#4536 створено 30 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гризодубова, 18, Люботин, Харківська область, Україна, 62435
Координати сміттєзвалища: 49.93407, 35.948641
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2018

НЕ ВИКОНАНО

велика кількість сміття

30.11.2018, 06:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2018, 06:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.12.2018, 14:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.12.2018, 14:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Люботинської міської ради Харківської області, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.12.2018, 14:52 Спростування виконання Заявником.

немає інформації, що територія прибрана

Статус: Відхилено Заявником

16.01.2019, 17:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом було запропоновано Люботинській міській раді Харківської області вжити заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. На цей час, інформація про вжиті заходи до Департаменту не надходила.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.01.2019, 12:56 Спростування виконання Заявником.

станом на сьогодні немає інформації про ліквідацію сміттєзвалища

Статус: Відхилено Заявником

07.02.2019, 14:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Люботинської міської ради Харківської області, при настанні сприятливих погодних умов буде проведено відповідну роботу стосовно ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.
Питання щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища знаходиться на контролі Люботинської міської ради.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.02.2019, 16:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Pгідно з інформацією Люботинської міської ради Харківської області, роботи стосовно ліквідації несанкціорнованого сміттєзвалища виконано у повному обсязі виробничим управлінням комунального господарства.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.02.2019, 16:17 Спростування виконання Заявником.

міттєзвалище не прибране

Статус: Відхилено Заявником