Звернення № 4527

#4527 створено 30 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Слобожанська, 197, Люботин, Харківська область, Україна, 62434
Координати сміттєзвалища: 49.962936932575, 35.94707954675
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2018

В РОБОТІ

За трансформатором починається яр, в якому сміттєзвалище приблизною довженною 80 метрів і шириною 60 метрів, Орієнтовною площею 0.5 га.

30.11.2018, 06:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2018, 06:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.12.2018, 10:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.12.2018, 10:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Люботинської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.12.2018, 18:00 Спростування виконання Заявником.

Несанкціоноване сміттєзвалище приблизною довженною 80 метрів і шириною 60 метрів, орієнтовною площею 0.5 га в центрі міста обласного підпорядкування Люботин НЕ ЛІКВІДОВАНО. Ні яких дій, щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища під час сприятливої погоди не проводилось.

Статус: Відхилено Заявником

14.01.2019, 16:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (лист від 08.01.2019 №4.2/172), під час проведення комісійної перевірки 26.12.2018 фахівцями Люботинського міського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області спільно з представниками Люботинської міської ради Харківської області встановлено, що факти, викладені у Вашому зверненні, підтвердилися. На території за вказаною адресою виявлене накопичення сміття. За результатами перевірки надано припис щодо ліквідації зазначеного у зверненні сміттєзвалища.
Також, за повідомленням виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області (лист від 22.12.2018 №С-674), у зв’язку з ускладненням погодних умов та неможливістю під’їзду спеціалізованої техніки, проведення робіт з ліквідації зазначеного сміттзвалища не надається можливим. Начальнику виробничого управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області надано відповідне доручення щодо ліквідації сміттєзвалища у квітні 2019 року.
Вказане питання знаходиться на контролі виконавчого комітету Люботинської міської ради та Люботинського міського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника