Звернення № 4523

#4523 створено 18 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Вереснева, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.42656, 30.66449
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2018

НЕ ВИКОНАНО

занедбана зупинка, смітник

18.11.2018, 20:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2018, 20:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.12.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено