Звернення № 4520

#4520 створено 18 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.512696946156, 31.154329106212
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2018

В РОБОТІ

Русанівська сільська рада продоовжує вивіз сміття в це місце, а також відправляє туди громодян, чтоб і вони вивозили. Це задокументований мною факт. Прошу прибрати та провести розяснювальну роботу с керівництвом Русанівської сільської ради, що сміття, яке вони вивозять за село, роками просто лежіть на полях і дуже шкідливо впливає на здоров’я громодян. Пластикова бутилка розкладається 100 років, пакет 25 років, пластиковий келішок 70 років і т.д. Весь цей час вони отруюють землю, воздух і воду. Я не хочу шоб мої діти цим дишали.

18.11.2018, 20:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2018, 20:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.11.2018, 09:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.12.2018, 15:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 19.11.2018 № С 06.4246.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Салівона Р.В. від 18.11.2018 № 4520-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.512696946156, 31.154329106212 та повідомляє.
Листом від 05.12.2018 № 492 Русанівська сільська рада Броварського району повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в оренді Грицай Л.П.
З метою вирішення даного питання, сільська рада направила лист орендарю щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та приведення земельної ділянки в належний санітарний стан.

Статус: Надано відповідь

07.12.2018, 15:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 19.11.2018 № С 06.4246.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Салівона Р.В. від 18.11.2018 № 4520-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.512696946156, 31.154329106212 та повідомляє.
Листом від 05.12.2018 № 492 Русанівська сільська рада Броварського району повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в оренді Грицай Л.П.
З метою вирішення даного питання, сільська рада направила лист орендарю щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та приведення земельної ділянки в належний санітарний стан.

Статус: Надано відповідь