Звернення № 4509

#4509 створено 18 Листопада 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Чкалова, Мішково-Погорілове, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.986923321617, 32.081192079931
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2018

В РОБОТІ

Уведомляем Вас о незаконной мусорной свалке, которая находится между ул. Автомобильной (г. Николаев, городское кладбище) и с. Мешково. На данном участке организовано несанкционированную свалку ЧП Мирча по сбору бытовых отходов от коммунальных предприятий и ЖЕКов города, в том числе КП Дорога. Ежедневно производится слив фекалий автомобилями ГАЗ ВЕ9632ВН, ВЕ3793ВА. Также производится прием отходов со скотобоен, пищевых предприятий и супермаркетов без наличия соответствующих документов. На данной территории постоянно происходит возгорание мусора, выпалка металлолома, что приводит к систематическому задымлению села едким черным дымом. По фактом возгорания жители села неоднократно обращались в пожарную часть и полицию. В связи с многочисленными звонками местных жителей данные структуры перестали реагировать на обращения.

18.11.2018, 21:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2018, 21:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.11.2018, 09:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.12.2018, 08:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Дмитре Миколайовичу!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 46.986923321617, 32.081192079931, між вул. Автомобільною м. Миколаєва і с. Мішково-Погорілове Вітовського району.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Вітовській районній державній адміністрації та Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області 11.12.2018 було здійснено виїзд на місце та встановлено, що за вказаними координатами знаходиться полігон для розміщення будівельних відходів, який обслуговує ПП «Мильча», яким у 2005 році було розроблено та затверджено паспорт місця видалення відходів, згідно з яким дозволеними до видалення на полігоні є відходи будівельних робіт, знесення та ремонту будівель та споруд, залишки обрізання дерев та догляду за посадками.
При обстеженні прилеглої до полігону ПП «Мильча» території було зафіксовано несанкціоноване розміщення відходів різного морфологічного складу вздовж вул. Автомобільної м. Миколаєва та вул. Чкалова с. Мішково-Погорілове на межі Інгульського району міста Миколаєва та Вітовського району Миколаївської області. Враховуючи вищезазначене, на адресу Вітовської районної державної адміністрації та адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради направлено приписи щодо вжиття заходів реагування, а саме здійснення ліквідації виявленого сміттєзвалища в термін до 18.01.2019. Даний припис належить до обов’язкового виконання. В разі невиконання припису винні посадові особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно з діючим законодавством.
В свою чергу, Вітовською райдержадміністрацією, відповідно до повноважень, дане звернення було направлено до відпрацювання голові Мішково-Погорілівської сільської ради.
Мішково-Погорілівською сільською радою спільно з ПП «Мильча» по мірі фінансової можливості дана територія періодично упорядковується.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Вітовської районної державної адміністрації.

Статус: Надано відповідь