Звернення № 4506

#4506 створено 18 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Кловський узвіз, 14, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.437513330709, 30.537685900927
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Куча мусора на Кловском спуске. Лежит довольно давно.

18.11.2018, 21:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2018, 21:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.12.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено