Звернення № 4503

#4503 створено 12 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Потьомкінська, 99, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.646217597315, 32.605667710304
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2018

НЕ ВИКОНАНО

В центрі міста сміттєзвалище, яке не прибирають вже тривалий час!

12.11.2018, 21:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2018, 21:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.11.2018, 15:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.11.2018, 11:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Денисе Сергійовичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4503.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь

14.12.2018, 14:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Денисе Сергійовичу,

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 4503.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.12.2018, 20:46 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником