Звернення № 4488

#4488 створено 11 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Лікарняна вулиця, 22, Новомосковськ, Дніпропетровська область, Україна, 51200
Координати сміттєзвалища: 48.641120277174, 35.254658988524
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Грудня 2018

В РОБОТІ

Сміттєзвалище знаходиться на цьому місці більш двох років. Мусор з баків вивозять регулярно, але звалище зовні ніхто не прибирає.

11.11.2018, 18:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.11.2018, 18:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2018, 10:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.12.2018, 15:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Ольго Вадимівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника