Звернення № 4481

#4481 створено 12 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Червоногвардійський, Новоолексіївка, Херсонська область, Україна, 75560
Координати сміттєзвалища: 46.226544667402, 34.628870375454
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2018

В РОБОТІ

я уже писал вам обещали убрать но с того времени так ничего и не сделали

12.11.2018, 00:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2018, 00:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.11.2018, 13:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.11.2018, 08:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Вікторе Івановичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4481.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь

11.12.2018, 14:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Вікторе Івановичу,

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 4481.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника