Звернення № 4479

#4479 створено 12 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Михайла Жука, 48, Каховка, Херсонська область, Україна, 74800
Координати сміттєзвалища: 46.814249854193, 33.489766716957
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2018

В РОБОТІ

В дворі багатоповерхівок,коло ЗОШ 1, навколо сміттєвих баків постійна стихійне сміттєзвалище.Фото додаю

12.11.2018, 00:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2018, 00:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.11.2018, 15:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.11.2018, 09:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна Ірино Василівно,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4479.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь