Звернення № 4478

#4478 створено 12 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Мелітопольська, 46-А, Каховка, Херсонська область, Україна, 74800
Координати сміттєзвалища: 46.813139480267, 33.522543675535
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2018

В РОБОТІ

На території недобудованої багатоповерхівки стихійне сміттєзвалище.Фото додаю

12.11.2018, 00:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2018, 00:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.11.2018, 15:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.11.2018, 10:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна Ірино Василівно,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4478.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь