Звернення № 4476

#4476 створено 12 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: М14, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 47.04255, 31.98132
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2018

В РОБОТІ

Эту свалку когда то уберут?

12.11.2018, 05:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2018, 05:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.11.2018, 08:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.12.2018, 11:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Сергію Володимировичу!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 47.04255, 31.98132, вздовж автошляху М-14, м. Миколаїв.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами 47.04255, 31.98132 на узбіччі дороги по вул. Ковильній, зафіксовано несанкціоноване розміщення безхазяйних відходів. В ході розгляду звернення зафіксовано, що попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на вищезазначеній ділянці відсутні.
Враховуючи вищезазначене, на адресу Миколаївського міського голови та голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради направлено приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ проводиться згідно з графіками, які затверджені розпорядженням голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради від 27.11.2017 № 80-р «Про організацію роботи з ліквідації несанкціонованих та локальних сміттєзвалищ на території Центрального району у 2018 році».
На зазначеній місцевості, орієнтовною площею 25 га., знаходиться численні звалища будівельного та іншого сміття.
Адміністрацією району протягом 2018 року організовані на проведені роботи з ліквідації звалищ у мікрорайоні Тернівка. За результатами проведених заходів вивезено майже 2000м³ сміття. Кошти виділені на 2018 рік на виконання послуг з ліквідації сміттєзвалищ механізованим способом, адміністрацією району використані в повному обсязі. Таким чином, звалище на вказаній місцевості буде ліквідовуватись протягом 2019 року.
Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації на адресу Миколаївської міської ради направлено листа щодо забезпечення негайної ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за вказаними вище координатами.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Миколаївської міської ради.

Статус: Надано відповідь