Звернення № 4472

#4472 створено 12 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Декабристів, 5, Каховка, Херсонська область, Україна, 74800
Координати сміттєзвалища: 46.817804028462, 33.51210778339
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2018

НЕ ВИКОНАНО

На території дендропарку розкидане сміття: порожні пластикові пляшки,пластикові та бумажняні стакани,обгортки від стресів,цукерок тощо,пакети поліетиленові та інше сміття.Фото додаю

12.11.2018, 23:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2018, 23:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.11.2018, 15:15 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.11.2018, 09:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна Ірино Василівно,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4472.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.11.2018, 12:03 Спростування виконання Заявником.

Дендропарк знаходиться вздовж вулиці Декабристів.На екомапі відмічена точка дала координати Декабристів,5-часний сектор.Та в заяві точно вказано-на території дендропарку.Виконавчий комітет Каховської ради надав відповідь,що на Декабристів,5 немає звалища а про дендропарку нічого не сказано і не прибрано.Сміття і досі в парку.

Статус: Відхилено Заявником