Звернення № 4471

#4471 створено 12 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 8-а Польова вулиця, 1А, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.67963, 32.58394
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Грудня 2018

В РОБОТІ

Это 3-к или 4-к обращение. Мусор как был так и остался. По времени года полтора прошло

12.11.2018, 23:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.11.2018, 23:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.11.2018, 15:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.11.2018, 10:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Сергію Володимировичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4471.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.12.2018, 16:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Сергію Володимировичу,

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 4471.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника