Звернення № 4469

#4469 створено 18 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ул. Григория Сковороды, 29, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.521495417261, 30.207344234022
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Грудня 2018

В РОБОТІ

Добрый день!
В районе пересечения улиц Джерельной и Сковороды устроена свалка строительного мусора. Просьба убрать данную свалку

18.11.2018, 21:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.11.2018, 21:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.11.2018, 11:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.12.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

19.12.2018, 12:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 19.11.2018 № К 31.4240.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Ковальова К.В. від 18.11.2018 № 4469-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.521495417261, 30.207344234022 та повідомляє.
Листом від 07.12.2018 № К-119845 виконавчий комітет Ірпінської міської ради повідомив, що дане сміттєзвалище знаходиться на приватній території.
Власнику даної земельної ділянки направлений відповідний лист із вимогою про ліквідацію існуючого сміттєзвалища та приведення прилеглої території в належний санітарний стан.


Документи:

Статус: Надано відповідь