Звернення № 4467

#4467 створено 15 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Микільсько-Слобідська, 1, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.45191, 30.58691
Відповідальний: Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
Дата контролю: 15 Грудня 2018

НЕ ВИКОНАНО

На території, яка є «Пам’яткою культури місцевого значення», завезена купа будівельного сміття.

15.11.2018, 16:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.11.2018, 16:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.12.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено