Звернення № 4464

#4464 створено 5 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.334175733884, 30.571174621582
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2018

В РОБОТІ

Сміттєзвалище знаходиться на станції метро Дніпро. Це місце знаходиться біля двох п’єдесталів для двох монументальних споруд — «Праця» («XX століття») у вигляді робітника (скульптор Е. М. Кунцевич, Б. М. Карловський) і «Мир» у вигляді жінки з голубами (скульптори Ф. А. Коцюбинський, К. А. Кузнецов, І. С. Горовий). У пілонах розташовані сходи, які використовувалися в 1960-ті роки для виходу зі станції, там і знаходиться смітник.

05.11.2018, 19:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2018, 19:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця