Звернення № 4463

#4463 створено 5 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ст. м. Оболонь, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.501339416718, 30.50052849746
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2018

В РОБОТІ

Регулярная свалка на оболонской пл. Руководство района некомпетентно не может решить данную проблему

05.11.2018, 19:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2018, 19:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця