Звернення № 4462

#4462 створено 5 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Семенівка, Запорізька область, Україна, 72355
Координати сміттєзвалища: 46.871242511099, 35.420493856072
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2018

В РОБОТІ

Екологічна ситуація в Україні на сьогодні досить складна, якщо некритична. Можна спостерігати безконтрольну експлуатацію природних ресурсів (вирубка лісів, стихійні звалища, несанкціонована розробка корисних копалин,неконтрольовані викиди підприємств та ін.).Але всі ці проблеми починаються з самої людини,її вихованню,та оточуючого середовища.
Мелітополь-медове місто. З однієї сторони все так чудово ,а з другої ми бачимо зовсім другу ситуацію на даний час. Студенти МДПУ спеціальності :екологія, охорона навколишнього середовища та раціонального природокористування проходили природоохоронну практику в Лісопарку. Основним завданням цієї практики було засвоїти навичок екологічних досліджень в польових умовах, ознайомитись з організацією та методами проведення природоохоронних робіт для подальшої роботи за спеціальністю.
У вихідні і святкові дні рекреаційне навантаження в цій ділянці лісопарку складає в середньо 26 чол/год. В даний час лісопарк випробовує могутній антропогенний прес, що зростає від периферії до межі міста, який приводить до поступової деградації природної рослинності. Майбутніми спеціалістами були підраховано більше 20 стихійних звалищ, було проведено метод ліхеноіндикації - розділ екології, присвячений оцінюванню стану довкілля за допомогою лишайників.
Темпи зростання побутових відходів ростуть скрізь, а з ними ростуть і екологічні проблеми. Науковими дослідженнями доведено, що при захороненні на звалищі пластик не знищується під впливом природних чинників більше ніж 500 років. На планеті у великих містах під звалищами зайнято більше землі, ніж під парками та зеленими зонами. Екологія та екологічні проблеми, шановні мелітопольці починаються з кожного з нас, тому закликаємо вас не бути байдужими до власного здоров’я та здоров’я ваших дітей і поліпшити екологію в місті.
Відверніть біду та екологічну проблему від своїх нащадків! Допоможіть місту! Не перетворіть його на суцільний небезпечний для життя смітник

05.11.2018, 19:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2018, 19:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.11.2018, 12:35 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні