Звернення № 4461

#4461 створено 5 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Федотова коса, 205, Кирилівка, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.305175809839, 35.308892503381
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2018

В РОБОТІ

До вашої уваги стан території за селищем Степок,та і по всій території Федотової коси в Кирилівці. Гори сміття які залишили відпочивальники там влітку. Вивіз сміття на так званих ”диких пляжах ” ніким не контролюється. Місто відпочинку знаходиться на території
Приазовського національного природного парку. Але цю проблему ПНПП не контролює ніяк,а займається виключно природоохоронними обов’язками. Ця земля під владою Кирилівської селищної ради.
..
Ми сподіваємось що за цей рік щось та і в країні зміниться, та і в людей відношення до усього.
Вам дорогі відпочивальники ліньки забрати сміття з собою в пакетах, та при виїзді викинути в сміттєві баки,ні напевно просто ви не замислюєтесь яку шкоду ви приносите природі. А що буде з майбутнім поколінням....Годі то й казати

05.11.2018, 19:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2018, 19:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.11.2018, 12:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні