Звернення № 4459

#4459 створено 5 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Автошлях Т 0403, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.836598, 33.392351
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2018

В РОБОТІ

Тоже пришло письмо что все чисто и убрано

05.11.2018, 19:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2018, 19:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.11.2018, 08:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.11.2018, 16:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Сергію Володимировичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4459.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь

20.12.2018, 14:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Сергію Володимировичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4459.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь

18.01.2019, 15:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Сергію Володимировичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4459.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника