Звернення № 4457

#4457 створено 5 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: ул. Григория Сковороды, 11, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.520922725297, 30.20083297044
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2018

В РОБОТІ

Річку Бучанка засипано будівельним сміттям. Пойму біля річки Бучанка також засипано сміттям.

05.11.2018, 20:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2018, 20:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2018, 12:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.11.2018, 16:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 06.11.2018 № М 31.4025.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Мельник О.С. від 05.11.2018 № 4457-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.520922725297, 30.20083297044 та повідомляє.
Листом від 23.11.2018 № 1237 Комунальне підприємство «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» Ірпінської міської ради повідомило, що дане стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в приватній власності.
Із метою вирішення даного питання власнику земельної ділянки надано припис з вимогою про ліквідацію сміттєзвалища та приведення прилеглої території в належний санітарний стан.

Статус: Надано відповідь