Звернення № 4456

#4456 створено 5 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Р21, 125, Сойми, Закарпатська область, Україна, 90033
Координати сміттєзвалища: 48.573009450195, 23.471416980028
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Грудня 2018

НЕ ВИКОНАНО

У с.Сойми, в урочищі ”Чес”, за сотню метрів від житлових будинків мешканців, знаходиться несанкціоноване стихійне сміттєзвалище на сотні кубометрів різного за походженням сміття: пластик, побутові відходи, будівельні матеріали, скло та інше! На карті місцезнаходження сміттєзвалища позначено з похибкою 100-200 метрів!

05.11.2018, 20:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.11.2018, 20:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.11.2018, 11:08 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.11.2018, 13:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 19.11.2018 № 1461/03-01 до Соймівської сільської ради

Статус: Надано відповідь

27.11.2018, 13:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 19.11.2018 № В-058/03-01

Статус: Надано відповідь

17.12.2018, 16:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Соймівської сільської ради 04.12.2018 № 02-36/189

Статус: Надано відповідь

17.12.2018, 16:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 17.12.2018 № 1891/03-01

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

18.12.2018, 14:41 Спростування виконання Заявником.

Голова Соймівської сільської ради з’явився на місці несанкціонованого сміттєзвалище лише 06.12.2018 р. Оглянув і більше НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ!!!!!!!!!СМІТТЄЗВАЛИЩЕ НЕ ЛІКВІДОВАНО!!!!При необхідності можемо надати фото.

Статус: Відхилено Заявником