Звернення № 4447

#4447 створено 4 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Ірпінь, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.506161349296, 30.205564051867
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Грудня 2018

ВИКОНАНО

Прошу вжити заходів для вивезення сміття. Там є масове звалище! Точні координати: 50.50607, 30.20528.

04.11.2018, 09:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.11.2018, 09:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2018, 09:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.11.2018, 12:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване за умови покращення погодних умов

Статус: Надано відповідь

30.11.2018, 09:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване Ірпінським лісгоспом

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.12.2018, 09:48 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником