Звернення № 4444

#4444 створено 3 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Набережна вулиця ім. Василя Стефаника, 45, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна, 76000
Координати сміттєзвалища: 48.916823789258, 24.675424396992
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Грудня 2018

В РОБОТІ

Дуже велике скупчення будівельних і побутових відходів, добре видно з дороги. Продуовжується накапичення, кожного дня з’являються нові відходи. Сміття підвозиться і скидається навіть вантажівками.

03.11.2018, 19:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.11.2018, 19:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця