Звернення № 4435

#4435 створено 4 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Архітектора Артинова, 65, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000
Координати сміттєзвалища: 49.230873411784, 28.464874774218
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Грудня 2018

В РОБОТІ

Земельна ділянка за кадастровим номером 0510136600:02:055:0055 із незавершеним будівництвом біля будинків №№63, 65 по вул. Арх. Артинова, м. Вінниця. Є рішення Вінницької міської ради про №464 від 30.09.2011 р. (п. 11-11.3 додатку 2) про повернення ділянки у первинний стан, яке досі не виконано. Засмічення поширюється на прилеглі прибудинкові території. У підвалах незавершеного будівництва також знаходяться колосальні запаси сміття різного походження. Небезпеку оточуючому середовищу та умовам проживання мешканцям прилеглих житлових будинків складають як самі споруди, так і сміттєзвалища на зазначеній території.

04.11.2018, 13:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.11.2018, 13:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.11.2018, 15:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.11.2018, 15:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

За інформацією, наданою Вінницькою міською радою, прилегла до зазначеної будівлі територія прибрана від сміття спеціалізованим комунальним підприємством. Для попередження подальшого засмічення незавершеного будівництва влаштовано паркан.
Також Вінницькою міською радою приймаються заходи з приведення земельної ділянки незавершеного будівництва в належний стан.


Документи:

Статус: Надано відповідь