Звернення № 4432

#4432 створено 1 Листопада 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Вишневий, Муравня, Житомирська область, Україна, 12025
Координати сміттєзвалища: 50.503449361149, 27.957783043385
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Грудня 2018

В РОБОТІ

З великою повагою до вас звертаюся)
Доброго дня.
На карті поставив місце знаходження, це близько біля точки де знаходиться мусор на карті бо неорієнтуюсь по цій карті, но десь тут.
Пишу вам з приводу того що тут провів я і всі мої друзі дитинство, тут дуже гарна природа, озера чисті були колись, риба, але нажаль місцевий підприємець вивозить навіть почав вивозити сміття. У мене є і відео і багато фото, на фотографіях можна побачити детальне місцеположення бо фотографував з геомітками. Хотілосьби його якось вивезти, якщо потрібно буде допомога зразу повідомляйте знайдемо машини і т.д.
Дякую надійсь це якось вплине і допоможе нам!

01.11.2018, 20:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.11.2018, 20:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.11.2018, 10:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.11.2018, 13:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 01.11.2018 за №4432 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться у провулку Вишневий, с. Муравня, Пулинського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.503449361149, 27.957783043385 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Курненської ОТГ, Пулинської РДА та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.11.2018, 14:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 01.11.2018 за №4432 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться у провулку Вишневий, с. Муравня, Пулинського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.503449361149, 27.957783043385 повідомляє.
Відповідно до листа Курненської сільської ради (ОТГ) від 19.11.2018 за № 956 інформуємо, що дана територія, яка зазначена у зверненні, не належить до компетенції Курненської ОТГ.
Тому, Ваше звернення повторно направлено до Пулинської РДА та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.12.2018, 15:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 01.11.2018 за №4432 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться у провулку Вишневий, с. Муравня, Пулинського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.503449361149, 27.957783043385 повідомляє.
Ваше звернення втретє направлено до Пулинської РДА та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.01.2019, 17:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 01.11.2018 за № 4432 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться у провулку Вишневий, с. Муравня, Пулинського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.503449361149, 27.957783043385 повідомляє.
Відповідно до листа Курненської сільської ради (ОТГ) від 19.11.2018 за № 956 інформуємо, що дана територія, яка зазначена у зверненні, не належить до компетенції Курненської ОТГ.
Ваше звернення повторно направлено до Пулинської РДА, Андріївської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

05.02.2019, 15:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 01.11.2018 за № 4432 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться у провулку Вишневий, с. Муравня, Пулинського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.503449361149, 27.957783043385 повідомляє.
Відповідно до листа Соколівської сільської ради від 04.01.2019 за № 72 повідомляємо, що сміттєзвалище за вищезазначеними координатами знаходиться в межах діючого паспортизованого сміттєзвалища в с. Улашанівка, паспорт місця видалення відходів (МВВ) (реєстраційний номером № 21.28, дата реєстрації 26.12.2006) Андріївської сільської ради, Пулинського району (площею 0,25 га, яке знаходиться за 600 м від с. Улашанівка) на даний час діючий.
Оригінал паспорту знаходиться в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання Вашого звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.02.2019, 01:48 Спростування виконання Заявником.

Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.

Статус: Відхилено Заявником

27.02.2019, 09:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 01.11.2018 за № 4432 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться у провулку Вишневий, с. Муравня, Пулинського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.503449361149, 27.957783043385 повідомляє.
Відповідно до листа Соколівської сільської ради від 04.01.2019 за № 72 повідомляємо, що сміттєзвалище за вищезазначеними координатами знаходиться в межах діючого паспортизованого сміттєзвалища в с. Улашанівка, паспорт місця видалення відходів (МВВ) (реєстраційний номером № 21.28, дата реєстрації 26.12.2006) Андріївської сільської ради, Пулинського району (площею 0,25 га, яке знаходиться за 600 м від с. Улашанівка) на даний час діючий.
Оригінал паспорту знаходиться в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання Вашого звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.02.2019, 09:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 01.11.2018 за № 4432 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться у провулку Вишневий, с. Муравня, Пулинського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.503449361149, 27.957783043385 повідомляє.
Відповідно до листа Соколівської сільської ради від 04.01.2019 за № 72 повідомляємо, що сміттєзвалище за вищезазначеними координатами знаходиться в межах діючого паспортизованого сміттєзвалища в с. Улашанівка, паспорт місця видалення відходів (МВВ) (реєстраційний номером № 21.28, дата реєстрації 26.12.2006) Андріївської сільської ради, Пулинського району (площею 0,25 га, яке знаходиться за 600 м від с. Улашанівка) на даний час діючий.
Оригінал паспорту знаходиться в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання Вашого звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника