Звернення № 4426

#4426 створено 4 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Дніпро, Пушкіна, 55, Днепр, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.466342767009, 35.021509565413
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Грудня 2018

ВИКОНАНО

Після зпилу великого дерева працівники забрали лише стовбур, проте величезну кучу гілок залишили прямо на проході, там де ставлять машини та відводять дітей до садочку, офіси та склади не можуть вивантажувати своє майно, тепер туди ще почали скидати сміття. Зпиляли дерево десь 22.10.2018 за адресою: пр. Пушкіна 55

04.11.2018, 13:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.11.2018, 13:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.11.2018, 10:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.11.2018, 10:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.11.2018, 12:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Сергію Олександровичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.11.2018, 14:35 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую, все зроблено

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником