Звернення № 4421

#4421 створено 4 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Шляховий, Київська обл., Україна, 07852
Координати сміттєзвалища: 50.565142801598, 30.077939547919
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Грудня 2018

В РОБОТІ

Не весь обсяг.

04.11.2018, 13:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.11.2018, 13:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.11.2018, 09:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні