Звернення № 4412

#4412 створено 30 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Вокзальна, 6, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.507404146085, 30.803180873427
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Листопада 2018

ВИКОНАНО

В лісополосі біля залізної дороги якісь нелюди вигрузили своє будівельне сміття!

30.10.2018, 09:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.10.2018, 09:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.10.2018, 12:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.11.2018, 10:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 30.10.2018 № Г 30.3937.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Гусейнової В.В. від 30.10.2018 № 4412-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища та повідомляє.
Листом від 05.11.2018 № 9-7-3653 Броварська міська рада повідомила, що було направлено листи та приписи керівникам комунальних служб міста, керівникам приватних підприємств та організацій, власникам приватних садиб.

Статус: Надано відповідь

08.01.2019, 11:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване комунальною службою

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.01.2019, 14:35 Підтвердження виконання Заявником.

На протязі 2-х тижнів місце прибрали. Дякую за реагування!!!!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником