Звернення № 4406

#4406 створено 30 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Запорізьке ш., 1, Братське, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.341162030223, 35.024967390073
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Листопада 2018

В РОБОТІ

Уже несколько месяцев, как образовалась свалка при въезде в Новоалександровку со стороны Запорожья.В исполкоме Новоалександровской ОТГ о ней отлично знают, но мер не предпринимают.

30.10.2018, 09:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.10.2018, 09:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.10.2018, 16:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.11.2018, 12:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Володимире Гавриловичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.11.2018, 10:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Володимире Гавриловичу! З технічних причин підкріплено відповідь на звернення по вулиці Сонячній. Відповідь по сміттєзвалищу зі сторони Запоріжжя буде підкріплено додатково. Дякуємо.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.11.2018, 16:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Володимире Гавриловичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника