Звернення № 4389

#4389 створено 4 Листопада 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т1510, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.416620181639, 31.8152792193
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Грудня 2018

ВИКОНАНО

На автошляху Т-1510, біля повороту на село Дільниче, вже більше двох місяців лежить купа сміття. Прохання прибрати негайно.

04.11.2018, 16:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.11.2018, 16:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.11.2018, 12:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.12.2018, 10:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановна Ларисо Іванівно!
Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища на автошляху Т-1510 за координатами 47.416620181639, 31.8152792193 Новоодеського району Миколаївської області.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Новоодеській районній державній адміністрації.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами 47.416620181639, 31.8152792193 зафіксовано звалище безхазяйних відходів (будівельні відходи). В ході розгляду звернення зафіксовано, що попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на вищезазначеній ділянці відсутні. За результатами перевірки на адресу голови Новоодеської районної державної адміністрації направлено припис щодо вжиття відповідних заходів реагування.
За інформацією Новоодеської районної державної адміністрації на даний час проводяться заходи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища на автошляху Т-1510 Новоодеського району. Крім того, розробляються організаційно-технічні заходи щодо встановлення попереджувальних аншлагів про недопущення несанкціонованого скиду відходів.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Новоодеської районної державної адміністрації.

Статус: Надано відповідь

20.02.2019, 09:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Сміттєзвалище за координатами 47.416620181639, 31.8152792193 ліквідоване.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.02.2019, 09:49 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником