Звернення № 4388

#4388 створено 4 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Лікарня "Феофанія", Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.362953885166, 30.489399433136
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 4 Грудня 2018

В РОБОТІ

В цьому році Голосіївський ліс напроти лікарні Феофанія перетворено в смітник. В 5-20м від дороги напроти лікарняних корпусів купи старого одягу, пластикових пляшок, весною бачили там мішки з якимось ліками. Зараз трохи присипано листям, але все одно сміття дуже багато. А ще кілька років тому в тому лісі ми збирали гриби. А зараз там просто звалище.

04.11.2018, 16:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.11.2018, 16:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця