Звернення № 4381

#4381 створено 22 Жовтня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: м/н Таврійський, Херсон, Херсонська область, Україна, 73000
Координати сміттєзвалища: 46.677615750856, 32.629265785217
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Листопада 2018

В РОБОТІ

По всей площади пустыря

22.10.2018, 22:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.10.2018, 22:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.11.2018, 15:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.11.2018, 14:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Сергію Володимировичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4381.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника