Звернення № 4371

#4371 створено 19 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Шевченка, 2, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.83911, 35.15514
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Листопада 2018

В РОБОТІ

Прошу допомогти с цим сміттєзвалищам

19.10.2018, 05:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.10.2018, 05:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.10.2018, 08:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.11.2018, 14:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь