Звернення № 4363

#4363 створено 16 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Київська, 126/6, Житомир, Житомирська область, Україна, 10001
Координати сміттєзвалища: 50.267952008405, 28.695053402334
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2018

ВИКОНАНО

Територія жодною установою не прибирається. Майже в центрі міста виріс чагарник з купами сміття

16.10.2018, 01:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2018, 01:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.10.2018, 08:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.10.2018, 14:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 15.10.2018 за №4363 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться по вулиці Киівській, 126/6 в м. Житомир, за наступними координатами: 50.267952008405, 28.695053402334 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.11.2018, 10:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 15.10.2018 за №4363 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться по вулиці Киівській, 126/6 в м. Житомир, за наступними координатами: 50.267952008405, 28.695053402334 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення вдруге направлено до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

11.12.2018, 09:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 15.10.2018 за №4363 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться по вулиці Киівській, 126/6 в м. Житомир, за наступними координатами: 50.267952008405, 28.695053402334 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення втретє направлено до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

27.12.2018, 17:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення від 15.10.2018 за №4363 яке надійшло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться по вулиці Киівській, 126/6 в м. Житомир, за наступними координатами: 50.267952008405, 28.695053402334 повідомляє.
Відповідно до листа виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.12.2018 року ліквідовано силами КП «Інспекція благоустрію м.Житомира».
Враховуючи вищезазначене, просимо підтвердити виконання Вашого звернення через особистий кабінет електронного сервісу «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України.
Додаток на 1 арк.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.12.2018, 17:34 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником