Звернення № 4346

#4346 створено 16 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т1306, Луганська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.943491268033, 38.553539793938
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2018

В РОБОТІ

Це сміттезвалище знаходиться повз бетонної дороги. На смітник вивозять будівельні матеріали, пластиковий посуд і відходи хімічних реактивів та картріджи.

16.10.2018, 01:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2018, 01:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.11.2018, 16:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.11.2018, 16:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Управління) розглянуло Ваше звернення від 16.10.2018 № 4346-ЗГ/ЕКМ, яке надійшло через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» Міністерства екології та природних ресурсів України, щодо ліквідації виявленого стихійного звалища сміття, розташованого за вказаною Вами у зверненні адресою: біля бетонної дороги поруч з дорогою Т1306, Луганська область (координати 48.943491268033, 38.553539793938).
З метою вжиття дієвих заходів з ліквідації зазначеного сміттєзвалища Управлінням направлено відповідні листи до Державної екологічної інспекції у Луганській області (далі – Інспекція) та Попаснянської райдержадміністрації – районної військово-цивільної адміністрації.
За інформацією Інспекції (лист від 31.10.2018 № 121-Г/1), в ході доперевірочного аналізу встановлено, що зазначена територія навколо бетонної дороги за координатами 48.943491268033, 38.553539793938 поруч з дорогою Т1306, Луганська область, відноситься до лісництва ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ», яке розташоване за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, смт. Сиротине, вул. Миру, 86.
Відповідно до ст. 3 Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, у період та на території проведення антитерористичної операції тимчасово забороняється проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у зоні проведення антитерористичної операції, крім позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику.
Згідно зі ст. 3 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» позаплановий захід здійснюється виключно за дозволом Державної регуляторної служби України (далі – ДРС).
Листом від 23.10.2018 № 876/01-03-15 Інспекцією направлено запит до ДРС для отримання погодження на проведення позапланової перевірки ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ».
За інформацією Попаснянської райдержадміністрації – районної військово-цивільної адміністрації (лист від 06.11.2018 № 01-32-4820), земельна ділянка, де було виявлене сміттєзвалище, враховується у Мирнодолинській селищній раді Попаснянського району. Користувачем є ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ», яким на даний час вже ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище на території площею 0,15 га.
Дане питання залишається на контролі Управління, про остаточний результат розгляду Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.12.2018, 13:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Управління) на Ваше звернення від 16.10.2018 № 4346-ЗГ/ЕКМ, яке надійшло через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» Міністерства екології та природних ресурсів України, щодо ліквідації виявленого стихійного звалища сміття, розташованого за вказаною Вами у зверненні адресою: біля бетонної дороги поруч з дорогою Т1306, Луганська область (координати 48.943491268033, 38.553539793938), додатково повідомляє наступне.
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) листом від 13.11.2018 № 865/01-03-15 повідомила, що на підставі Вашого звернення, погодження Державної регуляторної служби України від 02.11.2018 № 10664, наказу Державної екологічної інспекції у Луганській області від 06.11.2018 № 318/01-01-04, Інспекцією у присутності працівників Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області складено акт про недопущення на об’єкт для перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство».
Матеріали щодо недопущення на перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» передані до Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області для вжиття заходів реагування.
За інформацією ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» (лист від 05.12.2018 № 565), стихійні сміттєзвалища, зазначені у Вашому зверненні, ліквідовано. Підприємством проведені роботи з вивезення сміття, влаштування мінералізованої смуги вздовж бетонної дороги, перекопуванню та перекриттю можливих заїздів як попереджувальний захід щодо стихійних сміттєзвалищ. Площа ліквідованого сміттєзвалища становить 1,47 га.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника