Звернення № 4332

#4332 створено 10 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.362835308501, 30.608833342667
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2018

НЕ ВИКОНАНО

Прошу прибрати твердi побутовi вiдходи

10.10.2018, 06:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2018, 06:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.11.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено