Звернення № 4331

#4331 створено 7 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 7-а лінія, 28Б, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.54376, 30.36075
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 6 Листопада 2018

НЕ ВИКОНАНО

Пуща-Водиця, поруч із дорогою у лісі

07.10.2018, 20:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.10.2018, 20:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.11.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено