Звернення № 4330

#4330 створено 7 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ул. Красного пахаря, 125, Святопетрівське, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.377441, 30.291349
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Листопада 2018

ВИКОНАНО

стихійне сміттєзвалище біля яру, навколо села їх безліс. необхідно прибрати їх, та розробити ситему запобіганню їх утвореня.

07.10.2018, 20:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.10.2018, 20:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2018, 09:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.10.2018, 11:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Дана земельна ділянка рперебуває в приватній власності.
Направлено лист до Держгеокадастру із метою встановлення власника та надання припису щодо прибирання стихійного сміттєзвалища та приведення земельної ділянки в належний санітарний стан

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.10.2018, 12:34 Спростування виконання Заявником.

Відбувається пошук власника земельної ділянки

Статус: Відхилено Заявником

17.10.2018, 14:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Дана земельна ділянка рперебуває в приватній власності.
Направлено лист до Держгеокадастру із метою встановлення власника та надання припису щодо прибирання стихійного сміттєзвалища та приведення земельної ділянки в належний санітарний стан

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

18.10.2018, 15:33 Підтвердження виконання Заявником.

Відбувається пошук власника земельної ділянки

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником