Звернення № 4329

#4329 створено 7 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ул. Красного пахаря, 125, Святопетрівське, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.377441, 30.291349
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Листопада 2018

В РОБОТІ

стихійне сміттєзвалище по серед поля

07.10.2018, 20:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.10.2018, 20:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2018, 09:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні