Звернення № 4328

#4328 створено 7 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.432392, 34.93028
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Листопада 2018

ВИКОНАНО

Звалище промислових відходів

07.10.2018, 12:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.10.2018, 12:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2018, 15:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.11.2018, 17:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Тетяно Вікторівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

10.12.2018, 09:28 Підтвердження виконання Заявником.

Виконали

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником