Звернення № 4326

#4326 створено 7 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Кільцева дорога, Львів, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.766464417087, 24.031670093536
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Листопада 2018

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище .
Сьогодні 04,10,2018 були помічені двоє громадян які викидали сміття з автомобіля з держ номером вс3768ва . По приїзду поліції дані громадяни прибрали сміття , але на дані території присутнє сміття у вигляді відходів будівельних матеріалів . Прошу відреагувати .

07.10.2018, 13:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.10.2018, 13:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.11.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

07.11.2018, 11:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.11.2018, 11:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА надає лист Пустомитівської РДА щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища. Стосовно ліквідації Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь