Звернення № 4324

#4324 створено 7 Жовтня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.344195039066, 30.255146026611
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Листопада 2018

В РОБОТІ

Масові стихійні сміттєзвалища на території полів, що знаходяться між вул. Магістральною та вул. Хрещатик, що прямує до санаторію ”Барвінок”.
Будівельне та інше, в т.ч. промислове сміття вивозиться повсякчасно і безконтрольно та неправомірно, без належних підстав, скидається на непридатних для цього територіях.

07.10.2018, 13:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.10.2018, 13:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2018, 09:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні