Звернення № 4322

#4322 створено 3 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Фесенківський в'їзд, 2, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.985169950494, 36.268734416954
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Листопада 2018

В РОБОТІ

После ликвидации контейнера для строительного мусора, во дворе нашего ОСББ были установлены мусорные баки принадлежащие магазину ”чудо” находящемуся по адресу улица.Фесенковская 16. На фото видно какую картинку наблюдают жильцы дома в своем дворе. К администрации магазина обращались, обещали контейнеры убрать. После обращения прошло 5 месяцев, контейнеры стоят на месте, вывоз мусора проводиться несвоевременно. Прошу обязать администрацию магазина решить вопрос с мусорными баками.

03.10.2018, 21:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.10.2018, 21:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.10.2018, 12:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.10.2018, 12:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.11.2018, 15:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, територію за вказаними Вами координатами приведено до належного стану та встановлено додаткові контейнери.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника