Звернення № 4320

#4320 створено 2 Жовтня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т0601, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.213182730399, 28.150468412787
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Листопада 2018

В РОБОТІ

Житомирська область, Дзержинський район, по трасі від Високої печі до Баранівки. Прям вздовж дороги на повороті зліва ( перший поворот на село Старочуднівська гута без вказівника, грунтова дорога), точно по координатах

02.10.2018, 22:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.10.2018, 22:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.10.2018, 14:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.10.2018, 15:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4320 від 02.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться по трасі від В.Печі у напрямку смт. Баранівка, за наступними координатами: 50.213182730399, 28.150468412787 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлене до Романівської районної державної адміністрації Житомирської області та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

01.11.2018, 16:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4320 від 02.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться по трасі від В.Печі у напрямку смт. Баранівка, за наступними координатами: 50.213182730399, 28.150468412787 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення вдруге направлене до Романівської районної державної адміністрації Житомирської області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.11.2018, 14:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4320 від 02.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться по трасі від В.Печі у напрямку смт. Баранівка, за наступними координатами: 50.213182730399, 28.150468412787 повідомляє.
Відповідно до листа Романівської районної державної адміністрації від 20.11.2018 за № 2375 станом на 20.11.2018 дане сміттєзвалища ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.11.2018, 18:22 Спростування виконання Заявником.

Сміттезвалище не прибрано. Знаходиться на 8,6 кілометрі від повороту в Високій печі в сторону Баранівки зліва ( при повороті на Старочуднівську гуту). вздовж траси добре видно

Статус: Відхилено Заявником

26.11.2018, 11:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4320 від 02.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться по трасі від В.Печі у напрямку смт. Баранівка (зліва, при повороті на Старочуднівську Гуту) за наступними координатами: 50.213182730399, 28.150468412787 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення втретє направлене до Романівської районної державної адміністрації Житомирської області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь