Звернення № 4316

#4316 створено 2 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0608, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.3678, 29.33585
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Листопада 2018

ВИКОНАНО

Зупинка громадського транспорту в с. Кочерів. Сміття прибирають, але рідко. Частіше тут безлад та смітник.

02.10.2018, 22:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.10.2018, 22:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.10.2018, 14:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.10.2018, 15:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України звернення за №4316 від 02.10.2018 громадянина Папірного О.С. про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться с.Кочерів, Радомишльського району, за наступними координатами: 50.3678, 29.33585.
Відповідно до п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи» місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Повідомляємо, що звернення вважається виконаним лише після підтвердження заявника про ліквідацію сміттєзвалища через електронний сервіс «Інтерактивна мапа Мінприроди».
Тому, направляємо звернення для розгляду в установленому порядку та просимо вжити невідкладних заходів згідно чинного законодавства і повідомити управління про результати до 25.10.2018 року.


Документи:

Статус: Надано відповідь

01.11.2018, 16:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4316 від 02.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться в с.Кочерів, Радомишльського району, Житомирської області за наступними координа-тами: 50.3678, 29.33585 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлене до Радомишльської районної державної адміністрації Житомирської області та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.11.2018, 15:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України звернення за №4316 від 02.10.2018 громадянина Папірного О.С. про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться с.Кочерів, Радомишльського району, за наступними координатами: 50.3678, 29.33585 інформуємо.
Відповідо листа Житомирської екологічної інспекції Поліського округу за № 580/02.2.-07 від 19.11.2018 та Кочерівської сільської ради Радомишльського району за № 451 від 13.11.2018 дане сміттєзвалище ліквідоване.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

23.11.2018, 15:31 Підтвердження виконання Заявником.

Ліквідовано, але потрібен постійний контроль.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником