Звернення № 4315

#4315 створено 2 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Морська, 2, Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна, 11702
Координати сміттєзвалища: 50.596019, 27.604853
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Листопада 2018

В РОБОТІ

побутове сміття в хащах та будівельне біля будинку

02.10.2018, 22:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.10.2018, 22:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.10.2018, 14:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.10.2018, 15:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за№4315 від 02.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться у місті Новоград-Волинський по вулиці Морській, 2, Житомирської області, за наступними координатами: 50.596019, 27.604853 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлене до Новоград-Волинської міської ради, Житомирської області та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь