Звернення № 4313

#4313 створено 1 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Воїнів-інтернаціоналістів, 2, Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна, 11702
Координати сміттєзвалища: 50.593354, 27.623911
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Жовтня 2018

ВИКОНАНО

біля руїн зробили туалет та будівне сміття

01.10.2018, 13:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.10.2018, 13:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.10.2018, 14:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.10.2018, 16:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4313 від 01.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться по вулиці Воїнів-інтернаціоналістів, 2, міста Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.593354, 27.623911 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлене до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

29.10.2018, 10:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4313 від 01.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться по вулиці Воїнів-інтернаціоналістів, 2, міста Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.593354, 27.623911 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення вдруге направлене до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.11.2018, 14:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4313 від 01.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться по вулиці Воїнів-інтернаціоналістів, 2, міста Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.593354, 27.623911 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення втретє направлене до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

03.12.2018, 10:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4313 від 01.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться по вулиці Воїнів-інтернаціоналістів, 2, міста Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.593354, 27.623911 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення втретє направлене до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.12.2018, 17:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4313 від 01.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, що знаходиться по вулиці Воїнів-інтернаціоналістів, 2, міста Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.593354, 27.623911 повідомляє.
Відповідно до листа Новоград-Волинської міської ради від 20.11.2018 за № 01-05/1864, дане сміттєзвалище ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.12.2018, 11:32 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником